Cilt ve Vücut Bakımı Toplam 29 kayıt bulundu.

Güzel görünmek için evde hazırlayabileceğiniz doğal cilt bakım maskelerini ve peeling yöntemlerini sizler için paylaştık. Doğal cilt bakım maskeleri ve doğal peeling yöntemleri pudra.org'da.

Cildinizin gergin oluşu yüzünden sıkıntı çekersiniz. Özellikle uçağa bindiğinizde bu his artar. Ancak cildiniz güçsüz değildir ve sıhhatli görünür.
Hassas karma ciltlerde olduğu gibi dirençli karma ciltlerde de alın, burun ve yanak bölgesinde yağlanma görülür. Cildinizi dengede tutmak için güçlü formüllü ürünler kullanmanız gerekir.
Pahalı tonikler alıp cildinizi temizleyeceğinizi düşünürken kimyasallara maruz bırakmak yerine evde, kendi toniğinizi bitkilerle yapabilirsiniz. Ayrıca ister sıvı halde isterseniz de dondurarak cildinize uygulayabilirsiniz.
Aşırı güneşlenme ya da hormonal bozukluklardan meydana gelen cilt lekeleri ve ergenlik döneminde hızla çıkan sivilcelerin bıraktığı izlerden kurtulmak için evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz bitkisel maske ile kurtulabilirsiniz.
Kadınlar genellikle yüz bakımına zaman ayırarak farkında olmadıkları bir hataya düşerler. Halbuki ellerinizde en az yüzünüz kadar göz önündedir. Elleriniz, yaşınızı gizleyemeyeceğiniz tek organınızdır.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!