Cilt ve Vücut Bakımı Toplam 29 kayıt bulundu.

Güzel görünmek için evde hazırlayabileceğiniz doğal cilt bakım maskelerini ve peeling yöntemlerini sizler için paylaştık. Doğal cilt bakım maskeleri ve doğal peeling yöntemleri pudra.org'da.

Ünlü Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankayanın evinizde kolayca temin edebileceğiniz malzemeler ile hazırlayabileceğiniz mucize peeling formülleri ile doğal yöntemlerle güzelliğinize güzellik katın.
Cildimiz en hassas yerdir ve cildimizin güzel olmasını sağlamak için nemlendiriciiler süreriz ama bazen alınmıyor bunun için üzülmeyin artık evde yapımı çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.
Cilt bakımının en önemli aşaması cilt tipinizi belirlemektir. Cilt tipinizi belirledikten sonra günlük cilt bakımına başlayabiliriz. Güzel ve genç kalmak için her gün 1 saatinizi cildinize ayırmanız yeterli.
Hassas ciltler adından da anlaşılacağı gibi, cilt türleri arasında en fazla bakım isteyen ve en narin olan cilt tipidir. Hassas ciltlerin doğallığı için yapabileceğiniz en iyi cilt bakım önerileri.
Cildiniz gün içinde yağlanır ve cildinizde parlak bir görünüm oluşur. Cilt yapınıza uygun bir temizleyici ve nemlendirici ürün kullanarak cildinizin yağlanmasını geciktirebilir ve bu sorunun önüne geçebilirsiniz.
Çok kuru olduğu için cildinizin neme ihtiyacı vardır. Ayrıca cildiniz pek çok içeriğe karşı reaksiyon göstereceğinden doğru ürünleri bulmakta zorlanabilirsiniz.
Karma ciltlerde çoğunlukla yanaklar kuru, alın ve burun bölgesi yağlı olur. Kış aylarında kuru bölgeler, yaz aylarında yağlı bölgeler dahada sorunlu hale gelir. Çoğu karma ciltte istenmeyen kızarıklıklar sıklıkla görülür.
Geniş gözenekleriniz ve parlak cildiniz sorun yaratıyor diye üzülmeyin. Cildiniz hassas olmadığı için güçlü formüllü ürünleri kullanarak cilt problemlerinizi kolayca çözebilirsiniz.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!