Cilt ve Vücut Bakımı Toplam 29 kayıt bulundu.

Güzel görünmek için evde hazırlayabileceğiniz doğal cilt bakım maskelerini ve peeling yöntemlerini sizler için paylaştık. Doğal cilt bakım maskeleri ve doğal peeling yöntemleri pudra.org'da.

Günün cildiniz üzerinde bıraktığı yorgunluk belirtileri, kir ve toz birikintileri ile solan cildinizi yenilemenin zamanı geldi. 100% doğal cilt maskesi ile cildinizi şımartın.
Ciltte oluşan çatlaklar, epilasyon sonrası kızarıklık ve kuruma, esnekliğini kaybetmiş cilt, hızlı ve kalıcı bronzluk için kakao yağının gücünden faydalanabilirsiniz.
Sigara vücuda ve cilde çok önemli zararlar verir. Bunu bilmeyen yoktur. Ama sigarayı bırakmak da çok kolay olmasa gerek. Tiryakiler için sigara, hayatlarının birer parçası olmuştur.
Cildimizdeki istenmeyen misafirlerden biri de siyah noktalardır. Daha temiz bir cilt için evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz limon suyu ve yoğurtla hazırlanan maskeyle, sivilce ve siyah noktalardan kurtulabilirsiniz.
Evinizde yapabileceğiniz kolay maskelerle göz çevresi kırışıklıkları, göz altı torbaları, göz altı şişlikleri ve göz altı morlukları gibi problemlerinizi çözebilirsiniz.
Uzmanlar, doğal bakım için de en doğru adresin yağlar olduğunu söylüyor. Nasıl olur demeyin, bal gibi de olur. Tezgâhınızın altında duran yağlar cildiniz için mucizeler yaratıyor.
Tırnaklarınız güçsüz ve çabuk kırılmaya yatkın ise bakım zamanı geldi de geçiyor. Daha sağlıklı görünen tırnaklara sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit.
Ne kadar kremsi kıvamıda olursa olsun çatlamış dudaklarda hiçbir ruj güzel durmaz. Bu yüzden dudaklara düzenli olarak bakım yapmak ve her zaman makyaja hazır tutmak gerekir.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!