Cilt ve Vücut Bakımı Toplam 29 kayıt bulundu.

Güzel görünmek için evde hazırlayabileceğiniz doğal cilt bakım maskelerini ve peeling yöntemlerini sizler için paylaştık. Doğal cilt bakım maskeleri ve doğal peeling yöntemleri pudra.org'da.

Portakal meyvesi hem C Vitamini hem de etkili meyve asiti içeriği ile özellikle yağlı ciltler ile yağlıya yakın normal ciltler ve problemli ciltlere önerilmektedir.
Ciltte oluşan kırışıklıklar için havuç ve salatalık suyu ile hazırlayacağınız pratik maskeyi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Cildinizdeki değişiklikleri sizde farkedeceksiniz.
Cildinizi ışıl ışıl yapacak kolay bir peeling tarifimiz var bu yazımızda sizlere. Bu peeling şeker ile yapılıyor, cildinizide şeker gibi tatlı kılıyor. Soğuk kış günlerinde ve her zaman cildinize canlılık sağlayacak şeker peelingi.
Kış mevsimi kendini göstermeye başladığı ve havaların giderek soğuduğu günlerde özellikle bayanların saç ve ciltlerinde görülebilen problemler, alınacak birkaç önlemle giderilebiliyor.
Yüz, el ya da cilt bakımına kadar ayak bakımına da önem verilmeli. Aslında en önemli organımız olan ayaklarda oluşan nasır, su toplaması, sertleşen topuklar ve yorgunluk hissi için pratik çözüm ve bakım önerileri.
Dudaklarınız çok soluk ya da kuru mu görünüyor? Canlandırmak için kozmetik ürünlerine servet ödemeyin. Önce, doğal yöntemler ile cilt sorunlarınızı gidermeye çalışın. Bu yazımızda dudak bakımını ele alıyoruz.
Gün boyu terleme ile yüzdeki gözenekler açılır ve kir-toz birikintileri bu gözenekleri doldurarak siyah noktaların oluşumunu hızlandırır. Bu durumu oldukça kolay bir maske ile engelleyebilirsiniz.
Cildinizin yenilenmesi, ciltte oluşan kırışıklıkların veya izlerin kolayca giderilmesi ve akne tedavisi için bal ve aspirin maskeleri oldukça kullanılmakta. Bu yazımızda bu karışım formülü nasıl hazırlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

pudra.org kadınlara özel içerikleri ile makyaj, moda, cilt bakımı, diyet, güzellik tüyoları, cinsellik, aşk ve ilişkiler, sağlık, bebek bakımı, annelik konularında birbirinden faydalı pratik bilgiler sunmaktadır. Sağlıklı yaşam, doğal yöntemlerle zayıflama, güzelik sırları ve kendinizi daha iyi hisetirecek tavsiyelerini ve uzman görüşlerini kadınlar için yayınlamaktadır.

© 2008 - 2019, pudra.org ™, bir Sercan Çakır iştirakidir. I Love Google!